Gülşen Cumhuriyet'in 100. Yılı İçin İstiklal Marşı Okudu -
MüzikMüzik Haber

Gülşen Cumhuriyet’in 100. Yılı İçin İstiklal Marşı Okudu

Mevzular Açık Mikrofon, Cumhuriyet'in 100. yılına özel bir program hazırladı. Programda, Gülşen İstiklal Marşı'nı seslendirdi.

Mevzular Açık Mikrofon, Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir program hazırladı. Programda, Gülşen İstiklal Marşı’nı seslendirdi.

Özel programda Oğuzhan Uğur, “Bu akşam burada Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Korkmayın çünkü bir milleti korku ile dizginlemek, ihtiyaç duyulan tavizlere en geçerli bahaneleri sağlar. İşte tam da bu yüzden İstiklal Marşımız ‘Korkma!’ diye başlar…” şeklindeki sözlerle başladı ve sürpriz bir isim bu ifadeyi devam ettirdi.

Gülşen, programda İstiklal Marşı’nı seslendirdi. Bu an, izleyicilerin tüylerini diken diken eden bir etki yarattı. Gülşen’ın İstiklal Marşı’nı seslendirirken giydiği kıyafetten performansına kadar her detay, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)