GündemSosyal

Hadise Hakkında Çıkan İddialara Ateş Püskürdü: Asparas Haberler Kasten Yapılıyor!

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında eski eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili çıkan haberlere ateş püskürdü.

Ünlü şarkıcı Hadise, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hadise, sadece kolu görünen bir kişiyle karşısında oturduğu anı gösteren bir kalp emojisi kullandı. Paylaşımın ardından gizemli kişinin kim olduğu hakkında spekülasyonlar başladı. Söylemezsem Olmaz adlı televizyon programında, bu kişinin Hadise’nin eski eşi Mehmet Dinçerler olduğu iddia edildi.

Bu iddia üzerine birçok haber sitesi, Hadise’nin paylaşımındaki gizemli kişinin Mehmet Dinçerler olabileceği konusunda haberler yayınladı. Ancak bu gelişmelerin ardından Hadise, Söylemezsem Olmaz programındaki bu iddiayla ilgili olarak avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklama yaparak yasal yollara başvuracağını belirtti.

Hadise, paylaşımının ardından çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve bu konuda yasal haklarını kullanacağını açıklayarak, kamuoyuna yazılı bir bildiriyle aktardı.

İşte Hadise’nin avukatı aracılığıyla yayınladığı açıklama;

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.