Müzikonair Hadise’den Evliliğe Yeşil Işık! | Müzikonair
GündemSosyal

Hadise’den Evliliğe Yeşil Işık!

İş insanı Mehmet Dinçerler ile beş ay süren evliliği sona eren Hadise, Kıbrıs konserinde özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, sahnede kendini "aşk kadını" ilan etti.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile beş ay süren evliliği sona eren Hadise, Kıbrıs konserinde özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, sahnede kendini “aşk kadını” ilan etti.

Girne’deki bir otelde müzikseverlerle buluşan Hadise, sahne performansı, repertuvarı, enerjisi ve dans şovlarıyla dikkat çekti. Şarkı aralarında seyircilerle sohbet eden Hadise, kendisini “aşk kadını” olarak tanımladı ve evliliğe yeniden yeşil ışık yaktı.

“Sahneme ve seyircime aşığım! Bu hissi anlatamam. Ben aşk kadınıyım, aşkı severim. Zaten hayatımda verdiğim kararlarla bunu görmüşsünüzdür, her zaman sizi seçtim ve seçmeye devam edeceğim” dedi.

Konser sırasında izleyiciler arasında bulunan 50 yıllık evli bir çiftle sohbet eden Hadise, “Mutlu evliliğin sırrı nedir?” sorusunu sordu ve “Saygı” cevabını aldı. Çiftin yanıtı üzerine ünlü şarkıcı, “Evliliğe tekrardan inancımı kazandırdınız. Beni kıskandırmak için mi geldiniz?” şeklinde konuşarak dikkatleri üzerine çekti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)