Müzikonair Hadise’den ‘Gel Otele Gidelim’ Paylaşımı! | Müzikonair
SosyalSosyal Medya

Hadise’den ‘Gel Otele Gidelim’ Paylaşımı!

Ünlü şarkıcı Hadise, yoğun konser maratonuna bir ara vererek geçtiğimiz hafta Bodrum'a tatil yapmak için gitmişti.

Ünlü şarkıcı Hadise, yoğun konser maratonuna bir ara vererek geçtiğimiz hafta Bodrum’a tatil yapmak için gitmişti. Hem müzik kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Hadise, Bodrum tatilinden sonra İstanbul’a dönüş yaptı. Son paylaşımlarında derin sırt dekoltesiyle dikkat çeken şarkıcının vücudunda bulunan dövmeler ise ilgi çekti.

Bir süre önce konserlerine mola veren Hadise, Bodrum’un popüler tatil bölgesinde güneşin ve denizin keyfini doyasıya çıkardı. 37 yaşındaki güzel şarkıcı, tatile doymuş bir şekilde İstanbul’a geri döndü. Son paylaştığı fotoğraflarda yine iddialı bir sırt dekoltesiyle poz veren Hadise’nin sırtında yer alan dövmeler gözleri üzerine çekti.

Hadise’nin cesur pozuyla birlikte yaptığı “Gel otele gidelim, soyalım minibarı” şeklindeki yorum ise dikkatleri üzerine çekti. Şarkıcının paylaşımları, hayranları ve takipçileri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)