Müzikonair Hande Yener: Şarkıların Bir Suçu Yok, Eskiler Eskiyi Özlüyor… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Yener: Şarkıların Bir Suçu Yok, Eskiler Eskiyi Özlüyor…

Hande Yener bir takipçisinin '23 yıllık kariyerini umursamadan Z kuşağına TikTok albümü yaptı'' eleştirisine kayıtsız kalmadı. Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan eleştirilere yanıt verdi.

Hande Yener bir takipçisinin ’23 yıllık kariyerini umursamadan Z kuşağına TikTok albümü yaptı. Yerinde olsam uzaylılar gelsin beni alıp götürsün diye her gece dua ederdim. Tepinerek ego patlaması yaşıyor” eleştirisine sert çıktı.

Takipçisine ‘hadsiz’ diyen ünlü popçu, ”Sen takıl eski model tutucu bir şekilde. Buna bana zorla adapte etmeye çalışma. Yeni nesil de eski nesil de benim için aynı değerde. Albümde bir sürü eski tarz da var ama işte eskisi gibi rağbet yok o tarza. Çünkü eskiler eskiyi özlüyor. Yani o zamanları özlüyor. Şarkıların bir suçu yok” sözlerine yer verdi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)