MüzikMüzik Haber

Hande Yener’den İmalı Paylaşım: Nedense Listelerde Şampiyon Olamadı

Hande Yener geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Benden Bir Tane Daha Yok isimli şarkısının müzik listelerinde öne çıkmaması konusunda imalı bir paylaşımda bulundu.

Hande Yener geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Benden Bir Tane Daha Yok isimli şarkısının müzik listelerinde öne çıkmaması konusunda imalı bir paylaşımda bulundu.

Hande Yener, ”TikTok’ta 214 bin video çekilen meşhur şarkı! Bilin bakalım hangi yaz şarkısı? Evet bildiniz :) Ta kendisi nedense sadece tek 1 listede şampiyon olamadı ona da nazar diyelim” sözlerini kullandı. Ünlü şarkıcı daha önce de ”Telefon çiftliği ile işi büyütenler sizin de oyununuz bozulacak” sözleriyle sahte tık’lara yönelik ağır bir eleştiri yapmıştı.

Ne demişti?

”Biz böyle sahte tık sahtekarlıklarına ses çıkartmadan önce YouTube’da 300-500 milyon tıklanan tiplemeler vardı. Dünya listelerine giren, Beyonce’yi falan geçen. Şimdi 50 milyonu bile reklam basıp za zor alıyorlar. E noldu ülkenin nüfusu mu azaldı? Ya da yurtdışı hayranlarınız uzaya mı taşındı? Yok, YouTube olaya el koydu. Reklam veren bana versin dedi. Şimdi başka platformlar ile aynı hikaye sürüyor. Bu manipülasyonlar ile dinleyicide star algısı yarattınız. Hiç bunlar gün yüzüne çıkmayacakmış gibi ortalıkta gezdiniz. Şimdi artık vakti geldi. Telefon çiftliği ile işi büyütenler sizin de oyununuz bozulacak”

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.