Albüm & SingleMüzikRapVideo

İnanç’ın Yeni Teklisi “Yürü Yeniden” Yayında

İnanç'ın yepyeni single çalışması "Yürü Yeniden" Youtube ve tüm dijital platformlarda yayında.

İnanç’ın yepyeni single çalışması “Yürü Yeniden” Müzikonair etiketiyle Youtube ve tüm dijital platformlardan müzikseverlerle buluştu. Şarkının söz ve müziği İnanç’a ait. Düzenlemesi ise Onur Karabatak tarafından yapıldı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Asım Revac oturuyor.

Şarkıyı dinlemek için tıklayınız

Yürü Yeniden Şarkı Sözleri

Geçmişin yükü gibi ayağında sanki bir pranga, planla her şey bitecek belki de bir anda. Tamam da gözlerimi kapatıp açtım sonrası muamma. Karşında duran da seninle yarışır, şimdiden başlayan yarışın varışı. Bir anda gözlerin kamaşır sanki bu kendimle kavgamın en güzel barışı. Gidemezdim buradan öyle her şey bitince sen de kalk da söyle ama aslı böyle inan aslı böyle bi köşede kalacak bal paslı köhne. Yine de denedim bak ben bilemezdim. Hani demiştin ya inan yine dersin ya da sustuğun her şey dile gelsin. Boğazın düğümlenir ama diyemezsin.

Bir yanım ağlar bir yanım güler. Bir adım atmam dün gibi gider. Kim kalıp anlar nerede gidilen. Gözleri bağlı yürü yeniden.

Kendim için de olabilir artık bundan sonra alacağım her karar. Gidiyorum adım adım dinle hatta bakmam arkama. Ve benle onca tantana bir anda vardım farkına inan bak her şeyin şansı var kalınca kendinle baş başa. Bir anda kaldır kafanı bak sanki gökyüzü elimin altında varınca yeniden farkına. Şuan seni anlatır eski şarkılar. Emin ol çok da şartı var kurduğun her hayal sende yer bulan. Zaman da dosta benzer yürürken bir anda senle kaybolan.

Bir yanım ağlar bir yanım güler. Bir adım atmam dün gibi gider. Kim kalıp anlar nerede gidilen. Gözleri bağlı yürü yeniden.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu