Müzikonair İzmir Radyolarında Bir İlk | Müzikonair
RadyoYerel

İzmir Radyolarında Bir İlk

İzmir’de üç radyo bir araya geldi ve önemli bir yayını gerçekleştirmek için ortak karar aldı. Romantik Türk, Can Radyo ve Yıldız FM İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ortak yayında ağırlayacak. İzmir’de bir ilk olacak yayın için üç radyonun yetkili isimleri Abdullah Polat, Gökhan Kafalı ve Melih Bingöl ile konuştuk.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ortak yayında 3 radyocu ile bir araya geliyor. Kocaoğlu; Romantik Türk’ten Abdullah Polat, Yıldız FM’den Melih Bingöl ve Can Radyo’dan Gökhan Kafalı’nın konuğu olacak. Kent ve gündeme dair konuların ele alınacağı program Romantik Türk Stüdyosu’nda Salı (yarın) saat 09.00’da başlayacak. Program 3 radyodan aynı anda canlı yayınlanacak.

POLAT: DAHA FAZLA KİTLEYE ULAŞACAĞIZ

Ortak yayın ile daha fazla dinleyici kitlesine ulaşacaklarını ve bunun da İzmirliler için büyük bir avantaj sağlayacağını dile getiren Romantik Türk Radyo’dan Abdullah Polat, “Gökhan ve Melih ile sürekli bir aradayız. Bu konuyu daha önce de konuşuyorduk, en son bir araya geldiğimizde ortak yayın kararı aldık. Yayın İzmir için de büyük bir önem arz ediyor. Ortak yayınla birlikte daha fazla izleyici kitlelerine ulaşacağız. Farklı bir dinleyici kitlemiz bulunuyor, bu da daha fazla insana ulaşmak anlamına geliyor. 2 radyocu arkadaşımla birlikte İzmir’in genel konuları ve ülke gündemini ele alacağız” dedi.

BİNGÖL:İZMİR’DE BİR İLK

Bu yanının İzmir tarihinde bir ilk olduğunu ve bunun devamını getireceklerini kaydeden Yıldız FM’den Melih Bingöl, “Medya kuruşlarının halkı doğru bilgilendirmesi gerekiyor. Vatandaşlarımızın bir çok sorunu var ve bunlara çözüm bulamıyor. Bu kapsamda ortak bir yayın kararı aldık. İzmir’de bir ilke imza atıyoruz. Biz arkadaşlarımızla herhangi bir kıskançlık içinde olmadan halkın yararına olacağına düşündüğümüz için böyle bir yayın kararı aldık. Bu durumun sadece Aziz Kocaoğlu ile sınırlandırmak istemiyoruz. Radyolarımızın ulaşabildiği bütün belediye başkanlarıyla bir araya gelip halkın sorunlarını sormak istiyoruz” diye konuştu.

KAFALI: KENTİN SESİ OLACAĞIZ

Kentin sesi olmak için böyle bir yayın kararı aldıklarına vurgu yapan Can Radyo’dan Gökhan Kafalı, “İzmir’in böyle yayınlara ihtiyacı var. Radyonun vatandaşlar üzerinde etkisinin daha fazla olduğunu düşünüyorum. İnsan herhangi bir iş yaparken radyoyu dinleyebilir. Bu kapsamda böyle bir karar aldık. Aziz Bey de teklifimizi kabul ederek bizi mutlu etti. Kent ile ilgili konuları farklı dinleyici kitlelerine ulaştıracağız. Bu tür yayınların devamını getirip halkın sesi olmak istiyoruz” şeklinde görüş belirtti.

HALİL İBRAHİM GÜLER / EGE MECLİSİ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu