İzzet Yıldızhan ve Emrah, Botoks mu Yaptırıyor? -
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan ve Emrah, Botoks mu Yaptırıyor?

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, yapımcılığını Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu. Botoksla ilgili açıklamalar yaptı.

Yeliz Yeşilmen Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat yaşayan Yeşilmen Eşiyle boşanmasının ardından tekrar ekranlarda boy göstermeye başladı.

Geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın YouTube Programına katılan Yeşilmen, programda erkeklerin manikür pedikür yaptırmasıyla ilgili soruya; “Gayet normaldir. Özellikle pedikür yaptırmalılar” dedi. Ardından erkeklerin botoks yaptırmasıyla ilgili de konuşan Yeşilmen, “Erkeklerin botoksuna belki 50’sinden sonra tamam ama ben de karşıyım” dedi.

Bunun üzerine Çağlayan’ın ‘Siz botoks yaptırmıyor musunuz?’ sorusuna “Ben 43 yaşındayım. İlk botoksumu (kaş ortası bölgesini göstererek) iki ay önce yaptırdım. Hayatımda ilk kez botoksa gittim o da baby botoks aşırı yüzün gerilmediği yani,” dedi.

“İKİSİNİN YAPTIRDIĞI BOTOKS YÜZÜNDEN BOTOKSTAN SOĞUDUK”

Armağan Çağlayan’ın da botoks yaptırdığını söylemesi üzerine konuşmaya devam eden Yeliz Yeşilmen “Mesela Emrah’taki botoks… Emrah’ı tanıyamıyoruz. Çok kötü değil mi? Yapılıyorsa da düzgün yapılsın. Bilmeyen yok, son dizisinde sıfır mimikle oynadı. O dizi de o yüzden bitti zaten. Bir de İzzet Yıldızhan botoksu var tabii ki. İkisinin botoksuyla soğuduk botokstan” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)