Katılım Şartları

1. Oylama, http://muzikonairodulleri.com/ internet sayfası üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.

2. Katılımcıların, oylamaya katılım sağlamaları için talep edilen tüm zorunlu bilgilerin doldurulması gerekmektedir.

3. http://muzikonairodulleri.com/ uygulaması Müzikonair adına Umut Parkın Markalar Grubu tarafından hazırlanıp yönetilmektedir. Söz konusu uygulama ve Müzikonair Ödülleri web sitesi üzerinden toplanan veriler Müzikonair Gizlilik Politikası gereği kimse ile paylaşılmamakta, Müzikonair Secure Data Software çerçevesinde depolanmaktadır.

4. Oylama öncesi jurimiz tarafından her kategori de toplam 10 ‘ar aday belirlenmiştir. Oylama  23.12.2023’de başlayıp 15.01.2024 günü 23:59’da sona erecektir.

5. Katılımcı, oylama boyunca oluşturduğu ve seçtiği seçenekleri kendi rızasıyla paylaştığını uygulamaya katılarak kabul etmiştir.

6. Her katılımcı her kategoride sadece 1 kez oy kullanabilir.

7. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

8. Katılımcılar farklı zamanlarda zorunlu bilgileri doldurarak farklı kategorilere oy kullanabilir. (6) Yalnız her kategori de sadece 1 oy kullanılabilir.

9.  Müzikonair oylama boyunca, oylama sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda katılımcının o ana kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve kullanıcıyı yarışmadan men etme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

10.  Oylamada kullanılan telefon numarası yurtiçi (Türkiye sınırları içerisinde servis sağlayan GSM operatörlerine ait ) hat numaraları olmalıdır. Yurt dışı numaraları oylamaya katılamaz.

11. Müzikonair, katılımcıların kişisel verilerinin gizli tutulması konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Kurul Kararları uyarınca öngörülen uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Müzikonair’ın mevzuatta öngörülen güvenlik önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenebilecek saldırılar sonucunda, işlenen kişisel verilerin kanuni olmayan yollarla başkaları tarafından ele geçirilmesi hâlinde, Müzikonair bu durumu en kısa sürede ilgilisine ve kurula bildirecektir.

12.  Müzikonair oylama tarihleri, katılım koşulları ve oylama ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

13.  Oylamaya katılan herkes, bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem yapmasa bile bu şartları kabul etmiş sayılır.

14.  Müzikonair önceden belirtmeksizin oylamayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.