Kerimcan Durmaz'dan Mehmet Dinçerler Açıklaması -
MüzikMüzik HaberVitrin

Kerimcan Durmaz’dan Mehmet Dinçerler Açıklaması

Hadise'nin boşandığı Mehmet Dinçerler ile samimi görüntüleri ortaya çıkan hatta çiftin ayrılma sebepleri arasında gösterilen Kerimcan Durmaz, konu hakkında konuştu.

Nisan ayında nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler 30 Eylül’de tek celsede boşandı. Çiftin Evlilik kararı gibi boşanma kararının da aniden oluşu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Boşanma aşamasında ise Mehmet Dinçerler ile Kerimcan Durmaz’ın samimi görüntüleri ortaya çıktı ve ikilinin ayrılık nedenlerinden biri olarak gösterildi. Önceki akşam bir ödül törenine katılan Durmaz ise konuyla ilgili magazin basınına konuştu.

Sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa geçiş yapan Kerimcan Durmaz ile Mehmet Dinçerler’in bir partide samimi olduğu görüntüler basına sızdı. Görüntülerde ikilinin sarmaş dolaş şekilde eğlendiği görüldü.

“MEHMET SAMİMİ ARKADAŞIM”

Muhabirin “Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanmasının sebebi olarak gösteriliyorsunuz” demesi üzerine konuşan Kerimcan Durmaz, “Yok artık. O görüntüler çıktığında boşanma haberleri çıkmıştı. Mehmet ve Hadise benim eski arkadaşlarım. Görüntülerin çekildiği yer de benim doğum doğum günü partimdi. Deha’da orada sahneye çıkmıştı. Öpüşme görüntüsü falan değil, samimi bir arkadaşım. Herkese ne kadar samimi davranıyorsam ona da o kadar samimiydim. Ben samimi biri olduğum için insanlar öyle bir algı yaratabiliyor. Arabadaki görüntüleri de ben paylaşmıştım zaten. Bunda ne aranıyor merak ediyorum.” dedi.

Soruların devamının gelmesi üzerine ise oraya ödül almak için geldiğini belirten Durmaz, teşekkür ederek salona geçti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)