Müzikonair Killa Hakan Ateş Püskürdü | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Killa Hakan Ateş Püskürdü

Killa Hakan, Instagram hesabından ‘Nazili rapçi’ diye adlandırdığı kişilere isyan etti.

Alman rapçi Chris Ares’in ‘Jeden Tag Training, jeden Tag Biss und Disziplin. Keine Drogen, kein Alkohol, keine Zigaretten – das ist der Lebensstil. 1.90 m geballte Kraft. wir sind bereit‘ Türkçesiyle ‘Her gün antrenman, her gün ısır ve disiplinli ol. Uyuşturucu yok, alkol yok, sigara yok. Yaşam tarzı bu. 1.90 metre konsantre güç. Biz hazırız.‘ notuyla paylaştığı gönderiye Killa Hakan Instagram hikayesinden şu yorumu yaptı:

Killa Hakan, Chris Ares ve birlikte çalıştığı rapçilere “Nazi dazlak rapçiler, yavşaklar!” dedi. ‘Başlasın fight o zaman, sona kalan hero’ diyen Killa Hakan, bu sözlerle Fight Kulüp şarkısını akıllara getirdi.

İşte O Paylaşım:

Killa Hakan, Ares’in konser fotoğrafını paylaşarak “Tüm sokakları temizleyeceklermiş. Sadece tek ırk kalacakmış.  Salaklar!” notunu düştü.

Ares ve arkadaşlarının ırkçı olduklarını iddia eden Killa Hakan, Ares’in eylem sırasında ‘halka saldırma’ anının görüntülerini paylaştı.

Killa Hakan, aynı tepkiyi kendisi gösterdiğinde benzer muamele görmediğini şu fotoğrafla ifade etti:

Almanya Kruesberg’te yaşayan ünlü rapçi Kurban Bayramı’nda gözlatına alınma görüntüleriyle gündem olmuştu.

Chris Ares  Kimdir?

Chris Ares, Almanya’da sağcı-muhafazakar kimliğiyle tanınan bir rap şarkıcısıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)