Konser Öncesi Fenalaşan Derya Uluğ Dinleyicilerinden Özür Diledi -
MüzikMüzik Haber

Konser Öncesi Fenalaşan Derya Uluğ Dinleyicilerinden Özür Diledi

Derya Uluğ, Yalova'nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde sahne aldı. Ünlü şarkıcı, iki gün önce yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında konser öncesi fenalaştı.

Derya Uluğ, Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde sahne aldı. Ünlü şarkıcı, iki gün önce yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında konser öncesi fenalaştı. Sahneye geç çıkması nedeniyle Yalovalıların tepkisine maruz kalan Uluğ, özür diledi.

Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte ünlü şarkıcı Derya Uluğ sahne almıştı, ancak kaza sonrası yaşadığı zorlu durumu seyircilere belli etmeden performansı tamamlamak istediğini ifade etti. Sahneye çıkışında yaklaşık 1,5 saatlik gecikme yaşayan sanatçı, Yalovalılardan özür dilemekten çekinmedi.

Uluğ, konserde yaşadığı durumu açıklarken, “Aslında bunu ne size ne de başkasına belli etmeden, zorlayarak çıkıp tamamlamayı hayal ediyordum. Fakat 2 gün önce bir kaza geçirdim ve başımda dikişler var. Bugün sahneye çıkmak için oldukça çaba gösterdim, ancak tekrar fenalaştım. Bu nedenle huzurunuzda geç çıktığım için özür dilerim. Sağlığım el verdiği sürece sahneye devam edeceğimi bilmenizi isterim. Bugün spor ayakkabıyla çıkmak zorunda kaldık, mecbur kaldık” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)