Kubilay Aka'nın Yeni Aşkı... Şok İsim! -
FenomenGündemSosyalVitrin

Kubilay Aka’nın Yeni Aşkı… Şok İsim!

Magazin dünyasının çapkın isimlerinden Kubilay Aka, aşk hayatına hız verdi. İşte Kubilay Aka'nın radarına giren yeni isim!

Magazin dünyasının çapkın isimlerinden Kubilay Aka, aşk hayatına hız verdi. Yakışıklı oyuncu, şu sıralar sosyal medyada markaja aldığı fenomen Yaren Alaca’ya gönlünü kaptırdı.

YENİ AŞK!

Aşk hayatıyla her zaman magazinin gündeminde olan Kubilay Aka, daha önce de yaşadığı ilişkilerle çok konuşulmuştu. Miray Daner, Danla Biliç gibi isimlerle anılan Aka şimdi de gönlünü Yaren Alaca’ya kaptırdı.

HER FOTOĞRAFA BEĞENİ

Geçtiğimiz gün Sarıyer’de bir mekanda yakayı ele veren Aka, Yaren Alaca’yla samimi bir şekilde sohbet ederken görüntülendi. Ayrıca sosyal medya hesabında da Alaca’nın neredeyse tüm fotoğraflarını beğenen Aka’nın bu hamlesi sosyal medya takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)