Müzikonair Lara: Bana Dişi Tatlıses Derler | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Lara: Bana Dişi Tatlıses Derler

Lara, Larabesk albümüyle ilgili olarak, sahnede arabesk performanslar sergilemeyi sevdiğini ve bu nedenle Dişi Tatlıses lakabının kendisine yakıştırıldığını ifade etti.

Lara, Larabesk albümüyle ilgili olarak, sahnede arabesk performanslar sergilemeyi sevdiğini ve bu nedenle Dişi Tatlıses lakabının kendisine yakıştırıldığını ifade etti. Ayrıca Türkiye’nin en çok konser veren isimlerinden biri olduğunu iddia eden Lara, halk sanatçısı olduğunu söyledi.

Larabesk adını taşıyan yeni albümünü çıkarmanın heyecanı yaşayan şarkıcı Lara, kendisine yakıştırılan Dişi Tatlıses lakabının sahnelerdeki arabesk performanslarından dolayı verildiğini söylerken, “Her ne kadar pop çıkışlı da olsam sahnede arabesk söylemeyi seviyorum. Sahnede beni dinleyenler bu lakabı yakıştırdı” dedi.

2000’li yıllarda ‘Allah Versin’, ‘Adam Gibi Adam’ ve ‘Katmer’ gibi şarkılarıyla büyük çıkış yakalayan Lara, geçtiğimiz ay estetik operasyon için ameliyat masasına yatmıştı. Pek çok ünlü dudaklarının daha dolgun gözükmesi için çaba harcarken, Lara aksine dudaklarını küçülttürmüştü.

Bir dönemin ünlü şarkıcısı, ameliyat sonrasında, “Sonunda dudaklarım küçüldü. Operasyondan dolayı çok fazla konuşamıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Pişman olan Lara, konuyla ilgili, “Ne olur bana dua edin, dudağımla pipet bile tutamıyorum. Lütfen hiçbir yerinize bir şey yaptırmayın. Dudağınız kötüyse bile kalsın” şeklinde konuşmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu