MüzikMüzik HaberVitrin

Motive: Sagopa Kajmer Biraz Önümü Kesmek İstedi

Sagopa Kajmer, daha önce Motive’nin “10MG” parçasına benzerliğiyle gündeme gelen “151 Rum” parçasını paylaşarak; “Stil araklamaktan vazgeçmelisiniz ve kendiniz olmalısınız.” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Motive, bu paylaşımın kendisine sorulması üzerine cevap verdi.

Sagopa Kajmer, daha önce Motive’nin “10MG” parçasına benzerliğiyle gündeme gelen “151 Rum” parçasını paylaşarak; “Stil araklamaktan vazgeçmelisiniz ve kendiniz olmalısınız.” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Motive, bu paylaşımın kendisine sorulması üzerine sebebinin daha önce “Sagopa’yı tanımıyorum” demesi olabileceğini söyledi.

Rapçi sözlerinin devamında şu açıklamayı yaptı: “Sagopa’yı ve Hülya Avşar’ı tanımıyorum dedim. Ama Hülya Avşar benim hakkımda tweet atmadı. Sagopa’yı bu ülkede tanımayan yoktur. Onu saygsızılık olarak anladı. Benden reaksiyon bekledi. Kimseye durduk yere sallayacak ve saygısızlık yapacak bir insan değilim. Sadece anlamadığım bir tweetti. Birazcık önümü kesmek istedi. 11 Mart’ta aynı sahneye çıkacağız, yüzyüze geleceğiz. Sonuçta aynı pastayı bölüşüyoruz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu