Müzikonair Müjde Ar’ın Başı Sahte Hesaplarla Dertte | Müzikonair
GündemSosyal

Müjde Ar’ın Başı Sahte Hesaplarla Dertte

Müjde Ar adına açılan bir Twitter hesabından seçim sonuçlarına ilişkin ''Biz bu halkın cahilliğini fazla hafife aldık'' ifadeleriyle bir paylaşım yapıldı. Söz konusu hesabın Müjde Ar'a ait olmadığı ortaya çıktı.

Müjde Ar adına açılan bir Twitter hesabından seçim sonuçlarına ilişkin ”Biz bu halkın cahilliğini fazla hafife aldık” ifadeleriyle bir paylaşım yapıldı. Sözde Müjde Ar’ın hesabından yapılan bu paylaşımı gerçekmiş gibi Instagram hesabından paylaşan bir magazin sayfasının altına Sevim Emre Gencebay yorumda bulundu.

Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre, Müjde Ar’ı etiketleyerek, ”Bu halk cahil değil, çok akıllı Müjde Hanım halk sizi bir yerlere getirdi küçümsemeniz çok çirkin” sözlerini kullandı.

Ancak söz konusu paylaşımın Müjde Ar’a ait olmadığı ortaya çıktı. Müjde Ar, sahte hesaplar sebebiyle kendi adına bir Twitter hesabı açmak zorunda kaldığını açıkladı.

Müjde Ar, MujdeArOfficial isimli adresinden, “Hukuksuzca adımı kullanan kişilere karşı kendi hesabımı açmak zorunda kaldım. Diğer hiçbir hesaba itibar etmeyiniz” mesajını paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)