Mustafa Keser, Bülent Ersoyla Yaşadığı Polemik Hakkında Konuştu: Benim Kimseye İhtiyacım Yok -
MüzikMüzik HaberVitrin

Mustafa Keser, Bülent Ersoyla Yaşadığı Polemik Hakkında Konuştu: Benim Kimseye İhtiyacım Yok

Bodrum'da bir mekanda müzikseverlerle buluşan Mustafa Keser, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Bodrum’da bir mekanda müzikseverlerle buluşan Mustafa Keser, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Mustafa Keser ve Bülent Ersoy, ‘Benzemez Kimse Bize’ isimli programı iki bölüm sunmuştu. Program yayından kalktıktan sonra Bülent Ersoy’un kaprisleri yüzünden bittiğini öne süren Keser ile Ersoy arasında tartışma çıkmıştı.

Her Gün Reyting Artıyor

Yaşanan olaylar üzerine gelen sorulara yeniden cevap veren Mustafa Keser, şu ifadelere yer verdi: “Bülent Ersoy’la küs değilim. Hiçbir problemim yok. Tekrar böyle bir formatta teklif gelse kabul etmem. Zaten rica üzerine katıldım. 30 senedir aralıksız canlı yayın yapıyoruz. Her gün reyting artıyor, demek ki alıcı var.”

Benim Kimseye İhtiyacım Yok! 

“Benim kimseye ihtiyacım yok.” diyen sanatçı, “O da bir kaza kurşunuydu, geldi geçti. Bugüne kadar kimsenin hakkında konuşmadım. Bize yakışmaz. Sadece bazı şeylerin söylenmesi gerekiyordu, söyledik” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)