Mustafa Keser: Müzik Kısıtlaması Umrumda Değil, Sahneme Çıkarım -
MüzikMüzik HaberVitrin

Mustafa Keser: Müzik Kısıtlaması Umrumda Değil, Sahneme Çıkarım

Mustafa Keser, Posta gazeteesinden Alev Gürsoy Cimin'e verdiği röportajda müzik yasağı ve Bülent Ersoy ile olan polemiği hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Mustafa Keser, Posta gazeteesinden Alev Gürsoy Cimin’e verdiği röportajda müzik yasağı ve Bülent Ersoy ile olan polemiği hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Pandemi döneminden beri devam eden müzik yasağı hakkında düşüncelerini dile getiren Mustafa Keser, “Biraz gevşedi bu uygulama. Zaten racon da değişti. Millet alıştı 22.00’de sahneye çıkıp birkaç saatte bitirmeye. Müzik kısıtlaması umurumda değil çıkarım sahneme ve çorba paramı kazanırım.” dedi.

Bülent Ersoy Fakiriğin Tırnağı Olamaz 

Bülent Ersoy ile yaşadığı polemikte karşı tarafın suçlu olduğunu söyleyen Keser, şu ifadelere yer verdi: “Hatalıydı. Ben de gerekeni yaptım. Konu orada Bülent Ersoy’a laf giydirmek değil hakikati ortaya koymaktı. Onu yıllardır müzik adına şah ve padişah bildik ama fakirin tırnağı bile olamaz.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)