Nazan Öncel Son Anda Kurtuldu! 'Niyazi Oldu Diyeceklerdi...' -
GündemSosyal

Nazan Öncel Son Anda Kurtuldu! ‘Niyazi Oldu Diyeceklerdi…’

Nazan Öncel, geçtiğimiz gün yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında başından geçenleri sosyal medya hesabından paylaştı. Öncel, "Saksı yüzünden 'Niyazi oldu’ diye yazılacaktı" dedi.

Nazan Öncel, geçtiğimiz gün yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında başından geçenleri sosyal medya hesabından paylaştı. Öncel, “Saksı yüzünden ‘Niyazi oldu’ diye yazılacaktı” dedi.

Ünlü sanatçı Nazan Öncel, önceki gün, hava almak için İstanbul Kemerburgaz’daki evinin bahçesine çıktığında talihsiz bir kaza geçirdi. Öncel, bahçeye çıktıktan hemen sonra orta kat balkonundaki saksının başını sıyırıp omzuna çarpması sonucu yere düştü. Yaşadığı bu anları Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcı, “Biraz hava alayım diyerek bahçeye çıktım. Çıkar çıkmaz benim orta katın balkonundaki koca saksı başımı sıyırıp omuzuma çarparak yere düştü. Görünmez kaza işte” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)