MüzikMüzik Haber

Norm Ender’den “Diss” Açıklaması: “Edis’ten Daha Popülerim”

Ünlü Rapçi Norm Ender, dün akşam Okan Bayülgen ile Nokta programının konuğu oldu. Programda Rap müzikle ilgili önemli açıklamalar yapan Norm Ender, “Edis’e diss mi attı” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

“Popçuların her şeye yanladığını” savunan Norm Ender, en son “Konu Kilit” adlı şarkısında kullandığı “Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü” sözlerinden ötürü Edis’e diss attığı şeklindeki haberlerle gündeme gelmişti. Norm Ender, katıldığı programda yapılan haberler hakkında şöyle konuştu:

“Rap’in zaten özü ağır eleştiridir. Ben Edis’in popülerliğinden faydalanarak şarkı yapmadım. Ben zaten Edis’ten daha popüler bir adamım. Kalkıp da neden Edis’ten faydalanayım? Onu yazanlar saçmalamışlar. Ama Edis bir figür. Anlatmak istediğim şeyi güzel tarif edebileceğim bir figür. Çünkü kendisi bile kendi yapmış olduğu müziği Rap tuttuktan sonra bırakıp Rap şarkılarına yöneliyor. İşte bahsettiğim popüler kültür olayı bu. İnsanın kendi ürettiği şeyin popüler olması başka şey, popüler olan bir şeye kendini dönüştürmesi başka şey. Ben bu ikincisine karşıyım işte.”

Bu sözler üzerine Edis cephesinden gelecek yanıt ise merak konusu oldu.

Programın tamamını izlemek için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/RpewM
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.