Onur Can Özcan ve Emir Can İğrek Düeti Sosyal Medyada Viral oldu -
MüzikMüzik Haber

Onur Can Özcan ve Emir Can İğrek Düeti Sosyal Medyada Viral oldu

Onur Can Özcan ve Emir Can İğrek'in yapay zeka ile oluşturulan düeti sosyal medyada viral oldu. Besteleri ve sesiyle binlerce insanın yüreğinde taht kuran, Onur Can Özcan 2018 yılında hayatını kaybetmişti.

Onur Can Özcan ve Emir Can İğrek’in yapay zeka ile oluşturulan düeti sosyal medyada viral oldu. Besteleri ve sesiyle binlerce insanın yüreğinde taht kuran, Onur Can Özcan 2018 yılında hayatını kaybetmişti.

Acı bir şekilde yaşamını yitiren Onur Can Özcan, geride Yaramızda Kalsın, Hırka ve Yalnızlığın Ezgisi gibi hit şarkılar bırakmıştı.

Halen hatırlanmaya devam eden ve geniş bir hayran kitlesi olan Onur Can Özcan ile şarkıcı Emir Can İğrek’in sesi yapay zeka ile bir araya getirildi. İkilinin yapay zeka ile oluşturulan düeti sosyal medyada viral oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)