Müzikonair Oyuncu Olmak İsteyenler İçin Yeni Format: Yıldız De Bana | Müzikonair
EkranSosyal

Oyuncu Olmak İsteyenler İçin Yeni Format: Yıldız De Bana

Geçtiğimiz Cuma günü Kanal D'de yeni bir format başladı. 'Yıldız De Bana' isimli yarışma programı ile oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmak amaçlanıyor. Programın jüri üyeleri arasında Hülya Avşar, Büşra Pekin, Zafer Algöz gibi önemli isimler yer aldı. 

Geçtiğimiz Cuma günü Kanal D’de yeni bir format başladı. ‘Yıldız De Bana’ isimli yarışma programı ile oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmak amaçlanıyor. Programın jüri üyeleri arasında Hülya Avşar, Büşra Pekin, Zafer Algöz gibi önemli isimler yer aldı.

Genel sanat yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı yarışma programında 9 kadın 9 erkek olmak üzere 18 yarışmacı yarışıyor. ‘Yıldız De Bana’nın sunucusu Deniz Tansel Öngel, program hakkında düşüncelerini paylaşarak “Uzun yıllardır bu içerikte bir şey yapılmıyordu. Seyircinin özlediği bir format. Kadromuz çok güçlü, hepsi de çok kıymetli… Hülya Hanım, Zafer abi, Hamdi abi, sevgili Büşra; hepsi bu ülkenin kıymetli isimleri. Onlarla birlikte bu programın içinde olmaktan çok mutluyum” dedi.

Yarışma programı her Cuma günü saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu