Müzikonair Pinhani’den ‘Dünyadan Uzak’ Açıklaması: Kimseye Para Karşılığı İzin Vermedik | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Pinhani’den ‘Dünyadan Uzak’ Açıklaması: Kimseye Para Karşılığı İzin Vermedik

'Dünyadan Uzak' şarkıları Sakiler ve İzzet Yıldızhan tarafından yorumlanan Pinhani grubu bazı eleştirilere yanıt verdi.

Pinhani’nin ‘Dünyadan Uzak’ isimli şarkısı Sakiler grubunun ardından İzzet Yıldızhan tarafından da yorumlandı. Şarkının farklı versiyonları sonrası Pinhani’ye sosyal medya üzerinden bazı eleştiriler geldi. Bir Twitter kullanıcısı İzzet Yıldızhan’ın ‘Dünyadan Uzak’ şarkısını söylediği bir videoyu paylaştı ve ”Pinhani’ye bak çiğköfteci gibi herkese satmışlar şarkıyı” yorumunda bulundu.

”Kimseye Para Karşılığı İzin Vermedik”

Sosyal medyada viral olan yorum sonrası Pinhani’den yanıt geldi. Pinhani Twitter hesabından yapılan açıklamada, ”Bugüne kadar yayımlanmış herhangi bir şarkımız için kimseye para karşılığı izin vermedik” ifadeleri yer aldı.

Pinhani ayrıca, ”Herkes şarkı yazamıyor, gerekmedikçe kimseye şarkı için zulüm etmek istemiyoruz. İsteyenler şarkımızı söyledi, karışmadık. Hepsi bu. Hem daha çok şarkımız var. Yazılmamış, söylenmemiş…” açıklamasında bulundu.

Söz, müzik ve düzenlemesi Pinhani solisti Sinan Kaynakçı imzalı şarkı geçtiğimiz yıl Pinhani tarafından müzikseverlerle buluşmuştu. Şarkı daha sonra Sakiler tarafından yorumlanmış ve bu haliyle de YouTube’da 32 milyondan fazla dinlenmişti. ‘Dünyadan Uzak’ şarkısı daha sonra İzzet Yıldızhan tarafından bir kez daha yorumlandı.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)