Rafet El Roman: Yeni Nesil Beat ve Sound Arıyor -
MüzikMüzik HaberVitrin

Rafet El Roman: Yeni Nesil Beat ve Sound Arıyor

Yeni neslin beat ve sound aradığını söyleyen Rafet El Roman, ''Biz 90'larda insanlara duygu veriyorduk. Sözlerle, melodik yapılarla, arenjelerimizle. İnsanoğlu duygularından asla vazgeçmez...''

Rafet El Roman, 13. solo albümü için geri sayımı başlattı. Ünlü şarkıcı ‘Sırrına Eremeyiz’ ismini taşıyan yeni albümünü önümüzdeki günlerde müzikseverlerle buluşturacağını müjdeledi.

Uzun bir süredir yeni albümü üzerinde çalışan Rafet El Roman, ”Korona, yangınlar, seller derken hep erteledik. Ama herhalde ülkemizdeki üzüntülü dönem yavaş yavaş durulur. Sonunda çıkacak.” dedi.

Albüm yerine single çıkarmanın tercih edilmesi hakkında konuşan ünlü şarkıcı, ”Dönem değişti artık albümle zamanları arkamızda bıraktık. Daha kısa soluklu oluyor artık. Eskiden bir albüm yaptığımız zaman insanlar 2-3 sene dinlerdi. Şimdi dijital platformlara taşındı her şey. Biz de uyum sağlayacağız.” açıklamasını yaptı.

Yeni neslin beat ve sound aradığını söyleyen Rafet El Roman, ”Biz 90’larda insanlara duygu veriyorduk. Sözlerle, melodik yapılarla, arenjelerimizle. İnsanoğlu duygularından asla vazgeçmez. Eninde sonunda o duygulu şarkılara yine yer veriyorlar hayatlarında.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)