Müzikonair Şahan Gökbakar’ın Tweet’ini Paylaştı, İşinden Kovuldu! | Müzikonair
GündemSosyalSosyal Medya

Şahan Gökbakar’ın Tweet’ini Paylaştı, İşinden Kovuldu!

Ezgi Çelik'in Şahan Gökbakar'ın Tweet'ini paylaştığı için dizisinden kovulduğu iddia ediliyor.

Şahan Gökbakar’ın “Hırsızın, uğursuzun, katilin, tecavüzcünün dışarıda gezdiği ama gazetecinin hapse girdiği bir sistem” yazdığı tweeti paylaşan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncusu Ezgi Çelik’in işinden olduğu ileri sürüldü. Paylaşımın TRT yönetimini rahatsız ettiği için oyuncunun kadrodan çıkarıldığı iddia edildi.

Yakın zaman önce final yapan Ezgi Mola’nın geçtiğimiz sene attığı bir tweet nedeniyle TRT yönetimini rahatsız ettiği, hatta oyuncunun kadrodan çıkarılacağı da iddia edilmişti. Ancak konunun kısa sürede gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Şimdilerde de benzer bir durumun Alparslan Büyük Selçuklu oyuncularından Ezgi Çelik’in de başına geldiği iddia ediliyor.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine başarılı oyuncu Ezgi Çelik katıldı. Dizinin yapımcısı Çelik’in projeye katıldığını duyurdu. Ezgi Çelik’in dizide İbrahim Yınal’ın eşi Öke Hatun’u canlandıracağı haberi yayıldı. Ancak Çelik kısa süre sonra kadrodan çıkarıldı.

RETWEET İŞTEN KOVULMASINA NEDEN OLDU

İddiaya göre Ezgi Çelik’in Şahan Gökbakar’ın “Hırsızın uğursuzun katilin tecavüzcünün dolandırıcının kaçakçının yolsuzun dışarıda gezdiği ama haber yapan gazetecinin hapse girdiği bir sistem içerisinde olmak beni çok üzüyor yoruyor ve mutsuz ediyor” tweet’ini retweet etti. Bu yüzden de kadrodan çıkartıldı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GELMİŞTİ

Yapımcının duyurusundan sonra sosyal medyada tweetler atılmaya başlandı.  “Devletimizin resmi kanalı TRT 1’e yeni oyuncu diye tanıttığınız Ezgi Çelik Twitter hesabından Şahan’ın suçlu sözde gazetecinin temize çıkarmaya çalıştığı tweetini paylaşım yapmış” şeklinde gösterilen tepkilerin bu kararda etkili olduğu iddia ediliyor.

İŞTE ŞAHAN GÖKBAKAR’IN TWEETİ

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu