EtkinliklerSahne Sanatları

Sanat ve Gastronomi Şöleni Cosmos Theatre’da Bir Arada

Sanat, teknoloji, gastronomi ve eğlencenin bir arada olduğu, her biri kendi alanında en iyi olan 50’den fazla profesyonel sanatçıdan oluşan ve sahnelendiği uluslararası alanlarda oldukça ses getiren “ANDY” SHOW Türkiye’ye geliyor.

Sanat, teknoloji, gastronomi ve eğlencenin bir arada olduğu, her biri kendi alanında en iyi olan 50’den fazla profesyonel sanatçıdan oluşan ve sahnelendiği uluslararası alanlarda oldukça ses getiren “ANDY” SHOW Türkiye’ye geliyor. Yeni nesil müzikli tiyatro gösterisi “ANDY”, Kilit Grup bünyesinde Antalya’da açılan eğlence ve gastronomiyi bugüne dek görülmemiş bir konsept ile birleştiren gösteri merkezi Cosmos Theatre’da izleyicisiyle buluşacak.

Her biri kendi alanında en iyi olan 50’den fazla profesyonel sanatçının yer aldığı, teknoloji, sanat ve gastronominin harmanlandığı ANDY SHOW, Türkiye’deki sanatseverleri büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Performans sanatları türleri ve teknolojinin bir araya geldiği müzikli tiyatro gösterisi Andy Show’un dünya prömiyeri 15 Haziran’da Antalya’nın yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’da gerçekleştirilecek.

Bu görkemli ve özel gecede başarılı müzisyen Keremcem, usta oyuncular Neslihan Yeldan, Ece Özdikici, Tuba Ünsal, Akasya Asıltürkmen, komedyen Kaan Sekban, akademisyen-yazar Prof. Dr. Uğur Batı, ünlü programcı ve sunucu Murat Güloğlu, duayen gazeteciler Ali Eyüboğlu, Barbaros Tapan ve son dönemin popüler oyuncuları arasında gösterilen Yalçın Hafızoğlu’nun da aralarında olduğu sanat ve iş dünyasının çok sayıda önemli ismi bir araya gelecek.

Turizm ve iş dünyasının öncü isimlerinden Kilit Grup bünyesinde yer alan, Antalya Havalimanına 5 dakika uzaklıktaki Nirvana Cosmopolitan Hotel’deki Cosmos Theatre, özgün ve elegan eğlence anlayışı ile turizm sektörüne yeni bir kapı aralayacak. Andy Show ile beraber birbirinden ünlü isimlerin konserleri ve renkli showlar da yaz boyunca izleyici ile buluşacak. Misafirler tüm organizasyonları izleme fırsatı yakalarken aynı zamanda lüks otelde konaklamanın keyfini yaşayacaklar.

15 Haziran’da prömiyeri yapılacak olan Andy Show’un biletli gösterimi 20 Haziran’da başlayacak. Bilet almak isteyenler Andy show adresinden alabilecekler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu