Serdar Ortaç Edis'i Eleştiren Takipçisine Yanıt Verdi: Emek Var, Biraz Motive Edin -
MüzikMüzik HaberVitrin

Serdar Ortaç Edis’i Eleştiren Takipçisine Yanıt Verdi: Emek Var, Biraz Motive Edin

Serdar Ortaç, Edis'in Sor isimli şarkısındaki performansını beğenmeyen takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti.

Serdar Ortaç, Edis’in Sor isimli şarkısındaki performansını beğenmeyen takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti. Açtığı canlı yayında durumu değerlendiren ünlü popçu, ”Adamlar çalışıyor sabah akşam. Biraz motive edin” dedi.

Edis ile Gülşen, ‘Serdar Ortaç Şarkıları Vol 2’ adlı albümü için Sor isimli şarkısında düet yaptı. İkilinin bir döneme damga vuran hit şarkıya getirdiği yorumu, beğenenlerin yanı sıra eleştirenler de oldu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı bir canlı yayında takipçisinin Edis’i eleştirmesi üzerine açıklama yaptı.

‘Bir Albüme Ev Parası Harcıyorduk’

Edis’in ‘Sor’ şarkısındaki performansını beğenmediğini söyleyen takipçisine ‘Edis de güzel yaptı yapmayın. Emek var. Rahat bırakın. Adamlar çalışıyorlar sabah akşam. Biraz motive edin çalışanları.’ dedi.

Sık sık anılarından bahseden ünlü sanatçı bir albüm için zamanında 4 milyon TL harcadığını söyledi. ‘Bir şarkıya 200.000 TL veriyorduk. Albümde 17-20 şarkı oluyordu. Bir ev parası harcıyorduk. Siz hesap edin’ ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilir: Edis’ten Büyük Saygısızlık!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)