RadyoYerel

Sevgi Çemberi Markalaştı!

Aksaray'ın takdirini kazanan ve sevilen yayıncılarından Sevgi Çemberi Talat, Türk Patent Enstitüsü'ne marka başvurusu yaptı. Yaptığı başvuru kabul edilen Talat Belge, markasının patentini aldı.

Aksaray’ın takdirini kazanan ve sevilen yayıncılarından Sevgi Çemberi Talat, Türk Patent Enstitüsü’ne marka başvurusu yaptı. Yaptığı başvuru kabul edilen Talat Belge, markasının patentini aldı.

1995 yılında yayıncılık hayatına başlayan Aksaray’ın sevilen Programcılarından Talat Belge (Sevgi Çemberi Talat) programıyla defalarca ödül alarak Aksaray’ın adını ulusal radyo kanallarında televizyon gazete ve haber sitelerinde duyurmayı başardı. Yayıncılıkta birçok sevilen sanatçıyı konuk olarak ya da telefonda canlı bağlantı yaparak dinleyicileriyle buluşturan Sevgi Çemberi Talat, çeşitli sürprizler yaparak programıyla 2defa yılın en iyi bölgesel radyosu seçildi.

İsmini markalaştırdığını söyleyen Sevgi Çemberi Talat, ”Sevgi Çemberi markamız hayırlı uğurlu olsun. Emeklerimiz, ve gayretlerimiz sonuç verdi. Aksaray ile bütünleşen Sevgi Çemberi artık tamamen Aksaray halkına mal olmuş bir yayın ismi olarak gündemde kalacak dedi.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.