Müzikonair Sezen Aksu’dan Erol Evgin’e Özel İzin: Bütün Şarkılarım Senin Olsun… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sezen Aksu’dan Erol Evgin’e Özel İzin: Bütün Şarkılarım Senin Olsun…

Son albümü 'Sevdiklerim'de Sezen Aksu şarkılarına da yer veren Erol Evgin, ''Sezen albümü çok beğendi. Bütün şarkılarım senin olsun, istediğin şarkıları söyleyebilirsin'' dedi.

Son albümü ‘Sevdiklerim’de Sezen Aksu şarkılarına da yer veren Erol Evgin, ”Sezen albümü çok beğendi. Bütün şarkılarım senin olsun, istediğin şarkıları söyleyebilirsin” dedi.

Kısa bir süre önce müzikseverlerle buluşturduğu ‘Sevdiklerim’ albümünü müzikseverlerle buluşturan Erol Evgin Cumhuriyet’e verdiği röportajda albüme dair önemli bilgiler verdi.

” ‘Sevdiklerim’ albümü koronaya meydan okuma. Şarkılar susarsa, yaşam susar. Bu albüm sevdiğim sanatçı dostlarımın, sevdiğim şarkılarından oluşuyor. Türk pop müziğinin kilometre taşı şarkılarından bir seçki, her biri çok kıymetli.” diyen Erol Evgin albümde yer alan Sezen Aksu şarkılarına vurgu yaptı.

‘El Gibi’ , ‘Kaybolan Yıllar’ ve ‘Yazık’ şarkılarını albümüne katan Erol Evgin, Sezen Aksu ile tanışma hikayesini de şöyle anlattı;

”Sezen, çok eski arkadaşım benim. 1978 yılı, Şat Yapım’da Atilla Özdemiroğlu ile çalışıyordum. Yan odadan bir ses geldi “Şimdi Bana Kaybolan Yıllarımı Verseler” i söylüyor. “Ne güzel söylüyor, kim bu?” diye gittik, tanıştık. O zamandan beri de çok sevdiğim bir dostumdur. Albümü de çok beğendi; “Bütün şarkılarım senin olsun, istediğin şarkıları söyleyebilirsin”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu