Albüm & SingleMüzikRockVideo

Son Albümünü Çıkaran Teoman Diskografisini Tamamladı

Teoman, son albümü olarak lanse ettiği 'Ben, Zargana, Deus Ex Machina'yı dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Teoman, son albümü olarak lanse ettiği ‘Ben, Zargana, Deus Ex Machina’yı dinleyicilerinin beğenisine sundu. Teoman albümde; hızla geçen zamanın korkutuculuğu, geçmişe özlem, ölüm korkusu, hayattaki pişmanlıklar, gençlik hayalleri, aşkın imkansızlığı, depresyon, geleceğin belirsizliğinden duyulan korku gibi temalara yer veriyor.

Teoman, son stüdyo albümü hakkında şu açıklamayı yaptı;

‘Ben, Zargana, Deus Ex Machina’yı şu sözlerle anlattı: Merhabalar, bugün son stüdyo albümüm olmasını düşündüğüm, ‘Ben, Zargana, Deus Ex Machina’ çıktı. Böylelikle diskografimi tamamlamış oluyorum. Bu albüm benim otobiyografik-konsept albümüm.

Temalar, şu anda hissettiğim şeylerden oluşuyor; hızla geçen zamanın korkutuculuğu, geçmişe özlem, ölüm korkusu, hayattaki pişmanlıklar, gençlik hayalleri, aşkın imkansızlığı, depresyon, geleceğin belirsizliğinden duyulan korku gibi temalar bunlar. Bu albüm ticari bir albüm değil. Günümüzün ticari işlevi olan şarkılarından oluşmuyor ve biraz da zor bir albüm dinleyici için. Yine de beni şarkı yazarı olarak çok tatmin eden bir albüm.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.