Müzikonair Spotify’da Yeni Dönem! Konser Bileti Satışları Başladı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Spotify’da Yeni Dönem! Konser Bileti Satışları Başladı

Çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, kullanıma sunduğu yeni internet sitesi aracılığıyla kullanıcılarının Spotify üzerinden bilet satın alma imkanı tanıyor.

Çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, kullanıma sunduğu yeni internet sitesi aracılığıyla kullanıcılarının Spotify üzerinden bilet satın alma imkanı tanıyor. Şirketin yeni web sitesi yaklaşan konserleri listeliyor ve kullanıcılar banka veya kredi kartıyla bilet satın alabiliyor.

Spotify, kullanıcıları Ticketmaster ve Eventbrite gibi ortaklara yönlendirmek yerine doğrudan platformundan hayranlarına canlı konser biletleri satmak için yeni bir site başlattı. Şirketin yeni web sitesi yaklaşan konserleri listeliyor ve kullanıcıların bu gösteriler için banka veya kredi kartıyla bilet satın almalarına olanak tanıyor; kullanıcıların bilet satın almak için bir Spotify hesabına sahip olmaları gerekir.

Spotify’ın Etkinliklerden Sorumlu Ürün Müdürü Sam Sheridan, Haziran ayında yayınlanan bir blogda, insanların uygulamada sanatçılarla etkileşime girerken konser etkinlikleri bulmak için platformdan ayrıldıklarını söyledi. Yenilenen canlı etkinlik akışı ve biletleme platformu ile şirket, keşif sorununu çözmeye ve doğrudan veya bir satış ortağı olarak bilet rezervasyonu yaparak gelir sağlamayı hedefliyor.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Kaynak
Bloomberght
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)