Müzikonair Sümer Ezgü Trafik Kazası Geçirdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sümer Ezgü Trafik Kazası Geçirdi

Türk halk müziği sanatçısı Sümer Ezgü ve ailesinin içinde bulunduğu cip ile ona bağlı karavan, Antalya'nın Korkuteli ilçesi yakınlarında meydana gelen bir kaza sonucu yan yattı.

Türk halk müziği sanatçısı Sümer Ezgü ve ailesinin içinde bulunduğu cip ile ona bağlı karavan, Antalya’nın Korkuteli ilçesi yakınlarında meydana gelen bir kaza sonucu yan yattı. Olayın ardından Ezgü, “Araç yan yattı ve sürüklendik. İyi olduğumuzu belirtmek isterim, herhangi bir sorun yaşamadık. İlginize çok teşekkür ederim, hepinizi seviyorum” açıklamasını yaptı.

Kaza, öğle saatlerinde Korkuteli ilçesi sınırlarında gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, Türk halk müziği sanatçısı Sümer Ezgü’nün bulunduğu cip ve ona bağlı karavan, yokuş aşağı inerken kontrolden çıktı. İlk olarak refüje çarpan karavan, daha sonra cip ile birlikte yan devrildi. Şans eseri, araçta bulunan Ezgü ve ailesi kazayı yara almadan atlattı.

Sanatçı Sümer Ezgü, trafik kazası sonrasında sosyal medya hesabından sevenlerine iyi olduklarını bildiren bir mesaj paylaştı. Ezgü, “Geçirdiğimiz kaza hakkında sürekli olarak arayan ve sormak isteyen dostlarımız var. Endişelenmeyin, bizimle herhangi bir sorun yok. Karavan, yokuş aşağı inerken hız kazandı, çekme karavan bir anda yalpalandı, refüje çarptı ve bizi devirdi. Araç yan yattı ve sürüklendik. İyi durumdayız, herhangi bir sorun yaşamadık. İlginize çok teşekkür ederim, sizi seviyoruz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)