Tarkan Disney+'ın Atatürk Kararı İle İlgili Sessizliğini Bozdu: Haklıydınız... -
MüzikMüzik Haber

Tarkan Disney+’ın Atatürk Kararı İle İlgili Sessizliğini Bozdu: Haklıydınız…

Tarkan, Disney+‘ın Atatürk dizisini yayınlamama kararı alması sonrası sessizliğini bozdu. Megastar marka yüzü olduğu platformu eleştiren bir açıklama yaptı.

Disney+‘ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının konu alındığı Atatürk dizisini yayınlamama kararı son dönemin en çok konuşulan konularından birisi. Özellikle sosyal medya mecralarında firmanın kararı ile ilgili tepkiler çığ gibi büyürken Tarkan’ın da marka yüzü olduğu platforma ilişkin sessiz kalması dikkat çekiyordu.

Tarkan, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Megastar, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yayınlayarak ”Evet, haklıydınız. Disney yetkililerinin yayınlamamama kararı aldığı Atatürk filmiyle ilgili herkesin tepki gösterdiği günlerde de sessiz kalmamam, bu kararı yanlış ve hatalı bulduğumu belirtmem gerekirdi” ifadelerine yer verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)