Müzikonair Taylor Swift Çıktığı Turne Sayesinde Dolar Milyarderi Oldu! | Müzikonair
GündemSosyal

Taylor Swift Çıktığı Turne Sayesinde Dolar Milyarderi Oldu!

Dünyaca ünlü ABD'li müzisyen Taylor Swift, gişe rekorları kıran turnesi Eras Tour sayesinde milyarder statüsüne ulaştı.

Dünyaca ünlü ABD’li müzisyen Taylor Swift, gişe rekorları kıran turnesi Eras Tour sayesinde milyarder statüsüne ulaştı.

ABD’li ünlü müzisyen Taylor Swift gündemden düşmüyor… Biletleri aylar öncesinden tükenen Eras Tour ile rekorları altüst eden 33 yaşındaki Swift’in bu turne sayesinde milyarder olduğu açıklandı.

146 konsere çıktığı Eras Tour sayesinde gelirini katlayan Swift’in turnesi ABD’nin gayrisafi yurtiçi hasılasına tek başına 4.3 milyar dolar katkıda bulundu. ABD medyası, Swift’in sadece yaptığı müzik ile milyarder statüsüne erişen sayılı isimden biri olduğunu aktardı.

Ekonomi dergisi Forbes, Temmuz ayında Swift’in net varlığının 740 milyon dolar olduğunu açıklamış bunun 80 milyon dolarının gayrimenkulden elde ettiği gelir olduğunu belirtmişti. Swift’in gelirinin büyük çoğunluğunun müzik dinleme platformlarıyla anlaşmalar, müzik satışı, konser biletleri ve hediyelik eşyadan geldiği aktarıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)