Yıldız Tilbe'den Zara'ya Büyük Tepki: O Nimet Sizi Çarpsın! -
GündemSosyalVitrin

Yıldız Tilbe’den Zara’ya Büyük Tepki: O Nimet Sizi Çarpsın!

Dünyaca ünlü giyim markası Zara'nın Almanya'daki reklamı özellikle Türkiye'de tepkilere neden oldu. Yıldız Tilbe, açtı ağzını, yumdu gözünü...

Dünyaca ünlü giyim markası Zara’nın Almanya’daki reklamı özellikle Türkiye’de tepkilere neden oldu. Sandaletleri ekmeklerin üstüne konumlandıran giyim markasının sıra dışı reklamı sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Ekmeğin toplum için kutsal olduğuna ve markanın saygısızlık yaptığına yönelik yapılan paylaşımlar sonrası Twitter’da #zarahaddinibil etiketi gündem oldu. O paylaşımlardan bir tanesi de şarkıcı Yıldız Tilbe’ye aitti.

Yıldız Tilbe, ”Allah o ekmeğin kırıntısını nasip etmesin. O nimet sizi çarpsın. Allah size o ekmeğin kırıntısını nasip etmesin. Kapansın, kendi memleketine gitsin. Allah orada versin cezalarını bize bulaştırmasın. Ayaklar altında siz kalın inşallah ve inşallah. Dünyada ve ülkemizde o kadar aç ve muhtaç varken, ekmeğe bu hakaret nasıl yapılır? Allah sorsun, alçaklar…” ifadeleriyle sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)