Reklam PR

Yılın En Uğurlu Kampanyası 11.11 Heyecanına “Senden Başka” Yorumu!..

E-ticaret platformu n11.com, eğlenceli bir 11.11 dijital kampanya reklam filmi ile tekrar kullanıcılarının karşısında. Sürpriz kuponlar, süper indirimli ürünler ve birçok fırsatın tanıtıldığı kampanya filmi uğur böcekli motiflerle tasarlanan bir ortamda bulunan kutunun içinde geçiyor. Sevilen şarkı ‘Senden Başka’yı yorumlayan yeni reklam filmi Kompüter ve Octopus imzalı.

E-ticaret platformu n11.com’un bu yılki Yılın En Uğurlu Kampanyası 11.11 yine renkli ve coşkulu bir filmle duyuruldu. Sürpriz kuponlar, 111 adet indirimli otomobil ve birçok fırsatın tanıtıldığı , kampanya, uğur böceği motifleriyle tasarlanan bir ortamda bulunan kutunun içerisinde geçiyor.

Eskilerin sevilen şarkısı ‘Senden Başka’nın yeni bir versiyonunun kullanıldığı, ‘11.11’ ve 11 Kasım’daki büyük alışveriş gününün vurgulandığı ritmiyle uzun bir süre hafızalardan silinmeyeceğe benzeyen reklam filmi Kompüter ve Octopus imzası taşıyor.

KÜNYE:

Reklamveren: Doğuş Planet – n11.com

Reklam Ajansı: Kompüter

Reklamveren Yetkilileri: Ömürden Sezgin, Abdurrahman Çağlayan, Naz Özerden İncili, Barış Kahraman, Aykut Alçelik

Yapım Evi: Octopus

Yönetmen: Walky- Talky

Post Prodüksiyon: Gef Creative

Müzik: Manos Hadjidakis & Nikos Gatsos / Seed Point Music Publishing adına

Universal Music Publishing Turkey

Müzik aranjman: Ses Sanayii

Mecralar: İnternet, Radyo, Dergi

Basın Bilgi: Nihan Üngör – desiBel Ajans / 0536 912 99 70

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır”

n11.com hakkında: Haziran 2012’de kurulan ve Nisan 2013’te tüketiciler ile buluşan e-ticaret platformu n11.com, işletmeden tüketiciye (B2C) konseptli bir satış kanalıdır. Müşterilere ‘Güven’ ve ‘Kolaylık’, mağazalara ise ‘Destek’ ve ‘Özen’ üzerine dayalı değer önerileri sunan n11.com, yenilikçi hizmet çalışmaları ile Türkiye e-ticaret

sektörünü yeniden şekillendirmede öncü olmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesinde konumlanan Teknokent’te gerçekleştirdiği AR-GE faaliyetleri ile sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticarete dair algısını değiştirecek çalışmalar yapmaktadır. 2015 yılını 38 bin 500 kayıtlı mağaza, 27 milyon kayıtlı ürün, 6 milyona yakın üye ve toplamda 400 milyon ziyaret sayısı ile tamamlayan n11.com Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu