Müzikonair 1. Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

1. Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye'nin en prestijli müzik ve magazin portalı Müzikonair, medya sektöründeki 10. yılını, dev bir organizasyonla taçlandırmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en prestijli müzik ve magazin portalı Müzikonair, medya sektöründeki 10. yılını, dev bir organizasyonla taçlandırmaya hazırlanıyor. Sinema, sanat, medya, dijital dünya ve daha birçok kategoride en başarılı isimlerin ödüllendirileceği 1. Müzikonair Medya Ödülleri için geri sayım başladı.

Maltepe Üniversitesi Ev Sahipliğinde

Maltepe Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan muhteşem etkinlik, 1500 kişilik salonunda medya camiasının önde gelen isimlerini buluşturacak. Sektörün parlayan yıldızlarını öne çıkaracak görkemli tören 13 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek.

Müzikonair Medya Ödülleri, Türkiye’nin medya sektöründe öncü olan isimlerini bir araya getirerek, başarılarıyla ön plana çıkan isimleri takdir etme ve ödüllendirme misyonunu üstlenecek. Sinema, sanat, medya ve dijital dünya gibi farklı kategorilerdeki en iyi çalışmalara ışık tutacak olan bu ödül töreni, sektördeki nitelikli çalışmaların teşvik edilmesine ve desteklenmesine büyük katkı sağlayacak.

13 Mayıs Pazartesi gerçekleşecek olan etkinlik, medya dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olmaya aday. Müzikonair Medya Ödülleri, Türkiye’nin medya ve kültür alanındaki zenginliklerini kutlarken, yeni yeteneklere de ilham kaynağı olacak.

1. Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu