Müzikonair 2 Yıl Önce Evlenen Kutsi Boşanıyor! | Müzikonair
GündemSosyal

2 Yıl Önce Evlenen Kutsi Boşanıyor!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi, rol aldığı dizinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker ile evlenmişti. Kutsi ve Sibel Ülker'in boşanacağı öne sürüldü. İddialara göre boşanmanın sebebi ise psikolojik şiddet.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi, rol aldığı dizinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile evlenmişti. Kutsi ve Sibel Ülker’in boşanacağı öne sürüldü. İddialara göre boşanmanın sebebi ise psikolojik şiddet.

Feyza Çıpa ile sekiz yıllık ilişkisini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra, 11 Mart 2021 tarihinde Sibel Ülker ile evlenen Kutsi, hayranlarını şaşırtmıştı. Ancak çiftin mutlulukları uzun sürmedi ve evliliklerinde sorunlar yaşandığı ortaya çıktı. Sonuç olarak, çift boşanma kararı aldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Sibel Ülker, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” iddiasıyla boşanma davası açtı. Dava, 3 Temmuz’da İstanbul Anadolu 16. Aile Mahkemesi’nde görülecek. Dosyada, Sibel Ülker’in 2,5 yıllık evlilik sürecinde psikolojik şiddet dahil olmak üzere ciddi iddiaları bulunuyor. Kutsi’nin, 19 Haziran’da ekrana gelecek olan “Üvey Anne” dizisinde başrol oynamasına rağmen, son günlerde eşi olmadan Maltepe’deki evden ayrıldığı ortaya çıktı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu