Müzikonair 3. Uluslararası Elmas Ödülleri Sahiplerini Buluyor | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

3. Uluslararası Elmas Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Luna Food ana sponsorluğunda, Luna Medya Ajans Başkanı Veysel Uluyer ile Ratel Medya Kurucu Ortakları Hakan Başak ve Soner Zorluoğlu ortak organizatörlüğünde düzenlenecek 3. Uluslararası Elmas Ödül Töreni iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını bir araya getiriyor.

3.ULUSLARARASI ELMAS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

 

Luna Food ana sponsorluğunda, Luna Medya Ajans Başkanı Veysel Uluyer ile Ratel Medya Kurucu Ortakları Hakan Başak ve Soner Zorluoğlu ortak organizatörlüğünde düzenlenecek 3. Uluslararası Elmas Ödül Töreni iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını bir araya getiriyor.

Her organizasyonuyla fark yaratan, kalitesi ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşatan ve başarısı ile takdir toplayan Ratel Medya ve Luna Medya yine yıla damga vuracak bir organizasyonla geliyor.

BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENİYOR

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde Türkiye için üretenler, istihdam yaratanlar, uluslararası ve ulusal rekabette fark yaratan iş insanları, girişimciler, aynı zamanda sanat ve medya dünyasının başarılı isimleri bu muhteşem galada buluşuyor. 27 Temmuz Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Pınar Altuğ Atacan ve Ceyhun Yılmaz yapacak. Gecede sürpriz sanatçılar şarkılarıyla davetlilere eğlenceli anlar yaşatacak.

Türkiye ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış isimlerin ödül alacağı 3. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde, ödüllerini alan başarılı isimler Ece Gürsel ile kırmızı halıda keyifli röportajlar gerçekleştirecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)