Müzikonair 5. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu! Müzikonair’a Anlamlı Ödül… | Müzikonair
RadyoUlusal

5. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu! Müzikonair’a Anlamlı Ödül…

Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği "5. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri" bu yıl "Şehitler ve Gazze" temasıyla gerçekleştirildi. 23 farklı kategoride başarılı olan isimlere ödülleri takdim edildi. Törende 'Radyo Dostu Özel Ödülü' Müzikonair'a verildi.

Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği “5. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri”, bu yıl “Şehitler ve Gazze” temasıyla gerçekleştirildi. 23 farklı kategoride başarılı olan isimlere ödülleri takdim edildi. Törende ‘Radyo Dostu Özel Ödülü’ Müzikonair’a verildi. Ödülü Müzikonair CEO’su Özcan Beylan ve Genel Koordinatör Sevtap Gül aldı.

Program, Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda gerçekleşen törene sanat, siyaset, spor ve medya camiasından önemli isimler katıldı. Önemli isimlerin katıldığı renkli görüntülere sahne olan törende, “En İyi Radyo” ve “En İyi Radyocu” gibi 23 kategoride başarılı olan isimlere ödülleri takdim edildi.

Törende Müzikonair’a Radyo Dostu Özel Ödülü verildi. Müzikonair adına konuşan Özcan Beylan, ”Yaklaşık 10 yıldır Müzikonair markasını büyütmeye, radyo sektörüne yönelik haberler yapmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda müzik sektöründe de varız. Yapım, dağıtım ve PR işleri de yapıyoruz. Başarımıza başarı katmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu