Müzikonair 59 Yaşındaki Yonca Evcimik Photoshop Harikası Çıktı! | Müzikonair
GündemSosyal

59 Yaşındaki Yonca Evcimik Photoshop Harikası Çıktı!

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Yonca Evcimik sosyal medyadaki iddialı ve cesur pozlarıyla sık sık gündem oluyor. Bodrum'da tatilin tadını çıkaran Evcimik, bikinili görüntüleriyle çok konuşuldu.

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Yonca Evcimik sosyal medyadaki iddialı ve cesur pozlarıyla sık sık gündem oluyor. Bodrum’da tatilin tadını çıkaran Evcimik, bikinili görüntüleriyle çok konuşuldu.

Bodrum’da tatil yapan Yonca Evcimik’in sosyal medya hesabından paylaştığı fit fotoğraflarının aksine magazincilerin görüntüleri dikkat çekti. Ters ışık mı ? Yoksa sosyal medyada paylaşımları shop mu? merak konusu oldu.

Yonca Evcimik, Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ‘Çılgın Bediş’ isimli diziyle şöhreti parlayan ve daha sonra çıkardığı şarkılarla adından söz ettirmişti. ‘Abone’, ‘Kendine Gel’, ‘9.15 Vapuru’ gibi şarkılarıyla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Yonca Evcimik sosyal medyadaki iddialı pozlarıyla sgündem oldu. Şimdilerde Bodrum’da tatilin tadını çıkaran Evcimik, bikinili halleriyle çok konuşuldu. Bikinili görüntülenen 59 yaşındaki şarkıcı Yonca Evcimik’in sosyal medyada paylaştığı pozlar ile photoshopsuz hali arasındaki fark dikkatlerden kaçmadı. Yonca Evcimik’i görenler, “Sosyal medya hesabındaki fotoğrafı çok farklı” yorumunu yaptı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu