6. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri, 7 Devlet 1 Millet Ruhuyla Sahiplerini Buluyor -
MüzikMüzik Haber

6. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri, 7 Devlet 1 Millet Ruhuyla Sahiplerini Buluyor

6. kez düzenlenecek Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 28 Kasım Salı akşamı ”Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli’de sahiplerini buluyor. 

BHS Group Medya ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizatörlüğünde 6. kez düzenlenecek Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 28 Kasım Salı akşamı ”Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli’de sahiplerini buluyor. 

Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinin kurucusu BHS Group Medya sahibi Atakan Taşur ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Koray Bozat’ın ev sahipliği yapacağı görkemli tören, 7.Devlet 1 Millet ruhuyla altıncı kez düzenlenecektir.  Sanat, Siyaset, Spor ve İş Dünyası’nın en iyilerinin ödüllendirileceği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Azerbaycan Devleti’nin elde ettiği büyük zafer olan Karabağ Zaferi’nin yıldönümü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıldönümü kutlanacaktır. Türk Dünyasını yakından ilgilendiren bu büyük gecede geçtiğimiz yıllarda; Oktay KAYNARCA, Furkan PALALI, Kerem ALIŞIK, Perihan SAVAŞ, Serkan KAYA, Ebru YAŞAR ve Gülben ERGEN gibi isimler Kardeşlik Ödülüne layik görülmüştü. 28 kasım Salı akşamı yeni ödüllerin sahiplerini bulacağı organizasyonun sahne sunumunu ise ünlü haber sunucusu Emre BUGA, kırmızı halı sunumunu ise Buse ILGAZ üstlenecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)