Müzikonair 90 Yıllık Geleneği Bu Toprakların Radyom TRT!.. | Müzikonair
ÖzelRadyoUlusal

90 Yıllık Geleneği Bu Toprakların Radyom TRT!..

TRT radyolarının 90 yıllık yolculuğu, 90 saate sığdırılıp, canlı yayın otobüsü ile yollarda, yollardan ise 90 saat kesintisiz yayınla TRT FM’de dinleyicileri ile buluşacak!..

2 Mayıs’ta Trabzon’dan yola çıkacak olan otobüs, canlı yayınla İstanbul’a ulaşacak!..

Öte yandan Radyo Günleri, Seslerin Büyüsü ile birlikte 2-7 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da, 3-7 Mayıs tarihleri arasında ise İzmir’de TRT sevdalılarıyla buluşacak!..

Radyo Köyü etkinliklerinde TRT’nin deneyimli personelinden eğitimler, radyo tiyatrosu sahnesi, karaoke stüdyosu, kendi programını kendin yap stüdyosu, radyo dinleme alanı, radyo müzesi yer alacak. Ayrıca TRT radyoları etkinlik boyunca canlı yayınlarla dünyaya seslenecek. Yurtdışından gelen radyo program yapımcıları TRT’nin sağladığı teknik imkanlarla kendi yayın saatinde, kendi dilinde, kendi ülkesine canlı yayınlarla sesin büyüsünü aktaracak. Ve etkinlik boyunca her akşam halka açık konserler verilecek.

MüzikOnair ailesi olarak bizler de etkinliklerde yer alacağız!..

Sosyal medyada #radyomtrt etiketi ile paylaşımlar şimdiden Türkiye gündemine oturdu bile!..

Bu etkinliğin mimarları başta TRT Genel Müdürü Şenol Göka olmak üzere, TRT Radyo Daire Başkanı Amber Türkmen ve tüm TRT radyoları çalışanlarını MüzikOnair ailesi olarak kutlar, nice başarı dolu 90 yıllar dileriz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu