MüzikMüzik Haber

Mahsun Kırmızıgül’ün 17 Yıllık Pişmanlığı: Bilseydim Ara Vermezdim

17 yıl süren sessizliğini geçen yıl sahnelere dönerek bozan Kırmızıgül, bu süreçte duyduğu pişmanlığı dile getirdi. "Dinleyici kitlesinin beni beklediğini bilseydim, ara vermez ve daha önce sahnelere geri dönerdim" dedi.

17 yıl süren sessizliğini geçen yıl sahnelere dönerek bozan Kırmızıgül, bu süreçte duyduğu pişmanlığı dile getirdi. “Dinleyici kitlesinin beni beklediğini bilseydim, ara vermez ve daha önce sahnelere geri dönerdim” dedi.

Yönetmenlik ve senaristlik kariyerinin ardından müziğe ağırlık veren Mahsun Kırmızıgül, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Sahne aldığı mekanlarda biletlerin aylar öncesinden tükenmesinden memnuniyet duyduğunu belirten Kırmızıgül, “Sahneler çok iyi, her şey yolunda gidiyor. Sahnelere geri dönmek iyi bir karar oldu” dedi.

17 yıl süren sessizliğini geçen yıl sahnelere dönerek bozan Kırmızıgül, bu süreçte duyduğu pişmanlığı dile getirdi. “Dinleyici kitlesinin beni beklediğini bilseydim, ara vermez ve daha önce sahnelere geri dönerdim” diyen ünlü sanatçı, yeni projelerinden de bahsetti. “Dizilerle ilgili çalışmalarım devam ediyor, ancak seneye bir film çekeceğim. Bugün Halil Ergün ile dizi için toplantı yaptık, sürekli görüşüyoruz zaten” şeklinde konuştu.

Prestij Meselesi Filminden Zarar Ettim

Mahsun Kırmızıgül, 120 milyon lira bütçeyle çektiği, geçen yıl vizyona giren “Prestij Meselesi” filminden zarar ettiğini açıkladı.

“Maddi anlamda bize geri dönüşü olmadı, zararımızı karşılamadı. Bir de depreme denk geldi. Olabilir, her film izleyiciyle buluşacak diye bir kural yok. Ben yine de o filmi yaptığım için mutluyum. En azından aklımda olan bir senaryoyu çekmiş oldum. Bazen yazıyorsun, çekilmeyince rahatsız oluyorsun.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu