GündemSosyal

Zeliha Sunal ile İlgili Şoke Eden İddia!

Zeliha Sunal'ın Anneler Günü öncesinde düzenlenecek bir etkinliğe katılacak olması, sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

Zeliha Sunal’ın Anneler Günü öncesinde düzenlenecek bir etkinliğe katılacak olması, sosyal medyada tartışmalara yol açtı. İddialara göre Sunal’ın, uzun süredir görüşmediği bir oğlu olduğu ve bu durumun tepki çektiği belirtiliyor.

Sosyal medyada paylaşılan bazı tweetlerde, Sunal’a kendi çocuğuna sahip çıkmadığı yönünde eleştiriler yapıldı. Bu eleştiriler, Sunal’ın iddia edilen oğluyla 5 yaşından beri görüşmediği şeklindeydi.

GÜNAYDIN, bu iddiaları araştırdı ve ortaya çıkan durum oldukça dramatik. İddialara göre, Zeliha Sunal, 80’li yıllarda bir evlilik yapmış ve bu evlilikten D.Ü. adında bir oğlu olmuş. Ancak iddialara göre Sunal, oğlunu 5 yaşında terk etmiş ve bir daha da görüşmemiş.

İlginç olan ise, Sunal’ın bu konuda herhangi bir açıklama yapmamış olması. Sunal’ın oğluyla ilgili neden görüşmediği ya da neden açıklama yapmadığı konusunda herhangi bir bilgi vermemesi dikkat çekiyor.

Zeliha Sunal’ın 80’li yıllarda evlilik yaptığı ve bu evlilikten bir oğlu olduğu, ancak oğluyla yıllardır görüşmediği ve hatta oğlunun 2017’den beri kayıp olduğu iddiaları, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Zeliha Sunal

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu