MüzikMüzik HaberVitrin

“Açık Giymek Ayıp” Diyen Selda Bağcan’a Kalben’den Tepki

Selda Bağcan'ın muhafazakarlık ve açık giyinmek üzerinden söylediği sözler bazı ünlü sanatçılar tarafından tepki gördü.

Usta sanatçı Selda Bağcan’ın Psota gazetesinden Oya Çınar’a verdiği röportaj olay oldu. Bağcan’ın açık giyinmeyi ayıp bulmasıyla ilgili söylediği sözler ünlü camiasında da tepki çekti.

İlgili Haber: Selda Bağcan: “Bazı Politikacıların Eşlerini Görüyorum, Şoke Oluyorum

Selda Bağcan’a tepki gösterenlerden biri ise toplumsal cinsiyet eşitliğine olan duyarlılığıyla bilinen sanatçı Kalben oldu. “Ben sol muhafazakarım, açık giyinmeyi sevmiyorum, ayıp geliyor. Hatta bazı politikacıların eşlerini görüyorum, şoke oluyorum.” diyen Selda Bağcan’a Kalben şu sözlerle tepki gösterdi:

“Kendimi saklamaktan, terbiyeli, komşu kızı gibi, bir şey gibi davranmaktan, baskıcı kalıplara sığmaya çabalamaktan vazgeçmek bana enfes geldi. Dekolte vermek, vücudumu sevmek, kadın ruhumu hissetmek… Özgürce aşık olmak, utanmadan manşet olmak, dilediğimle el ele yürümek ve dilediğimce yalnız yaşamak… Kimseye ayıp borcum yok. Ne mutlu. Her insanın özgürce giyinmesi, açılması/kapanması, soyunması ve paçavralardan bahsetmek yerine birbirimizi ayıplamadan yaşayabilmek dileğiyle”

Selda Bağcan’a bir tepki de oyuncu Şebnem Bozoklu’dan gelmişti. Bozoklu “Asıl ayıp insanları giyindiği şeyler üzerinden ayıplamaktır! Ne zaman öğreneceğiz bunu? Sağcısı da aynı solcusu da” sözleriyle sert çıkmıştı.

şebnem bozoklu selda bağcan instagram

kalben selda bağcan instagram

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/II3NB
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.