Acun Ilıcalı'dan "Yeniden Baba Oluyor" İddialarına Yanıt Geldi -
GündemSosyalVitrin

Acun Ilıcalı’dan “Yeniden Baba Oluyor” İddialarına Yanıt Geldi

Ünlü televizyon sunucusu Acun Ilıcalı'nın beşinci kez baba olduğu iddia edilmişti. Bir süredir Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ilıcalı'nın erkek çocuğu olacağı öne sürülmüştü. Ünlü sunucudan bu iddialara yanıt geldi. 

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un köşe yazısında ünlü televizyon sunucusu Acun Ilıcalı’nın beşinci kez baba olduğu iddia edilmişti. Bir süredir Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ilıcalı’nın erkek çocuğu olacağı öne sürülmüştü. Ünlü sunucudan bu iddialara yanıt geldi.

Hürriyet Kelebek yazarlarından Mehmet Üstündağ, Acun Ilıcalı’yı arayarak iddiaları sordu. Ilıcalı, haberin kesinlikle doğru olmadığını belirterek kız arkadaşının yıpratılmasından ve yalan haberle gündeme gelmekten üzgün olduğunu dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)