ADANA'YI ALKIŞA BOĞDULAR -
MüzikMüzik Haber

ADANA’YI ALKIŞA BOĞDULAR

Çukurova’nın Gülen Yüzleri Korosu  14 Kasım 2014 tarihinde Adana Orhan Kemal Kültür Merkezi Salonunda verdikleri Cumhuriyet  konserinde gönülleri fethetti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yıl coşkusu, Adana Çukurova Belediye Başkanı Sayın Soner Çetin’in adını kendi koyduğu  Çukurova’nın Gülen Yüzler Korosu Çukurova’nın Gülen Yüzü Soner Çetin Başkanın alkışları ile salonun coşkusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün sözleri ile Başlayan Şiir Dinletisi ile renklendi

Seyircilerin büyük alkışlarıyla ilk konserlerini vermek için  sahneye çıkan Gülen Yüzler, Korosunun Maestrosu Murat Kozan Eşliğinde sevilen  Türküleri Adana halkı ile birlikte söylediler.

konserde performansıyla dinleyenlerini tam anlamıyla coşturan başarılı sanatçılardan başta Çukurova Belediye Başkanı Sayın Soner Çetin , Koronun Şairi Ceyhun İpteş ‘in kendisinin yazıp okuduğu Mavi Gözlüm ,Şiiri ile Cumhuriyet coşkusu Bayrak Şöleni görülmeye değerdi.Sahne alan birbirinden değerli solistleri sunan Şaziye Yılmaz ve Solistlerimiz Ahmet Aslan,Sevgül Elkan ,Fatma Bilgilioğlu,Müjgan Şendal ,Adnan Dinç , Melodikası ile konsere ayrı bir renk katan Kadir Saraç ,Ney de Yusuf Filazi,Kanun Nüvit Hoca , Kemanda Güniz Ve Barbaros Elkan , Bendir Halil Tavşan ,, Gitar da Orhan Hoca Udu ,sazları ile Hasan Saraç’ında Makaram Sarı Bağlar Türküsü ile ve sahne performansı ile Adana halkına sürprizlerle dolu bir gece yaşattılar. Gülen Yüzler Korosu müzik ziyafetinİ Onuncu Yıl Marşı ile taçlandırarak salonu dolduran halkın bayrak şöleni Cumhuriyet Sevdası Muhteşemdi.Gülen Yüzler Korosu Konser sonunda halkı selamlarken alkış yağmuruna tutuldular

‘”CUMHURİYET ,YÜKSEK AHLAKİ DEĞER VE NİTELİKLERE DAYANAN BİR İDAREDİR.

CUMHURİYET FAZİLETİR” sözleri ile konser sona erdi

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)