Müzikonair Adele Sesini Kaybetme Tehlikesiyle Karşı Karşıya | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Adele Sesini Kaybetme Tehlikesiyle Karşı Karşıya

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele, üçüncü kez ses sağlığı sorunlarıyla mücadele ediyor. Las Vegas'ta verdiği konserlerin ardından göğsünde rahatsızlık hisseden Adele, doktorların tavsiyesiyle ses istirahati yapmak zorunda kaldı.

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele, üçüncü kez ses sağlığı sorunlarıyla mücadele ediyor. Las Vegas’ta verdiği konserlerin ardından göğsünde rahatsızlık hisseden Adele, doktorların tavsiyesiyle ses istirahati yapmak zorunda kaldı. Bu durum nedeniyle yakın zamanda planlanmış tüm konserlerini iptal etti.

Adele’in ses sorunlarına ilk olarak 2011’de tanık olunduğunda, genç yaşta olduğu dönemde Fransız radyosunda canlı performans sırasında ses telleri kanamıştı. Bu durum, ses teli mikrocerrahisi gibi riskli bir operasyonla tedavi edildi.

2012’de Grammy Ödülleri’nde 6 ödül kazanan Adele, ameliyat sonrası sağlığına kavuştuğunda doktoruna olan minnettarlığını dile getirdi.

2017’de bir kez daha ses sağlığı sorunları yaşayan Adele, o dönemde de konserlerini iptal etmek zorunda kalmış ve uzun bir süre konuşamamıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu